اخبار

جلسه کار گروه تنظیم بازار

جلسه کار گروه تنظیم بازار
جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان چابهار با ریاست آقای میر"معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی فرمانداری ویژه  وبا حضور عفتی"معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ی چابهار وسایر اعضای مرتبط در محل فرمانداری ویژه ی شهرستان چابهار در مورخ98/11/01مقارن ساعت18 برگزار ودر خصوص موضوعات ذیل با دستور کار جلسه :
 
✔بررسی و ارائه راه حل جهت توزیع هر چه بهتر و برنامه ریزی شده کالاهای اساسی و غذای دام و ...برای مردم و روستائیان سیل زده-بررسی و پایش نرخ گوشت  - نحوه توزیع کالاهای تنظیم بازار در شهر و روستا،و بازارچه های عرضه کالا، بحث و تبادل نظر گردید. در این جلسه ، دبیر کار گروه، گزارشی در خصوص موضوعات دستور کار ارائه نمودند.
 
✔سپس معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان چابهار ، ضمن ابراز همدردی با مردم شریف و روستائیان سیل زده چابهار، اظهار نمودند،روند توزیع شکر و برنج تنظیم بازار رصد شود و گزارش توزیع شکر تنظیم بازار روستائی در جلسه آتی ارائه گردد.
 
✔ با توجه به تامین و عرضه گوشت گرم گوسفندی داخلی و عرضه با قیمت مناسب موضوع به مردم و کارکنان دولت اعلام شود. اطلاع رسانی توزیع کالا های اساسی از رسانه ها ، شبکه ها و نصب بنر و...انجام شود- نظارت بر فروشگاههای زنجیره در دستور کار قرار گیرد.
 
✔در پایان جلسه با دیگر مصوباتی که در جهت بهبود عملکرد و بکارگیری تمام توان ادارات و دستگاههای اجرایی به سوی خدمت رسانی مطلوب تر به مردم شریف شهرستان چابهار به اتمام رسید%
 
 
۱ بهمن ۱۳۹۸ ۲۳:۲۵
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید