اخبار

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار از روند اجرای پروژه آبخیزداری نلینت در اولین روز از هفته درختکاری و منابع طبیعی*

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار از روند اجرای پروژه آبخیزداری نلینت در اولین روز از هفته درختکاری و منابع طبیعی*

به گزارش ستاد اطلاع رسانی و رسانه های همگانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار روند اجرای پروژه آبخیزداری و کنترل سیلاب حوزه آبخیز نلینت بخش دشتیاری شهرستان چابهار مورد بازدید معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه شهرستان چابهار و جمعی از مسؤلان محلی این شهرستان قرار گرفت.

🟣🔷رحمدل بامری معاون استاندار  و فرماندار ویژه شهرستان چابها در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ نیز در حاشیه این بازدید ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و هفته منابع طبیعی و روز درختکاری به همه جهادگران در عرصه های منابع طبیعی با اشاره به اثر بخشی خوب این پروژه در این منطقه ضمن تاکید بر رعایت موارد فنی خواستار تسریع در اجرا و بهره برداری از این پروژه گردید.

🔸رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چابهار در حاشیه این بازدید با اشاره به مشخصات فنی این پروژه گفت : این بند خاکی با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی سال 98 در حال ساخت است.

🔸غلامرضا راهداری با اشاره به قرارداد یکساله با پیمانکار این پروژه اظهار داشت : وقوع سیلاب در ماه های گذشته باعث تاخیر در اجرای پروژه گردید که با افزایش تعداد ماشین الات سعی در جبران عقب ماندگی در برنامه زمان بندی می باشیم.

وی هدف از اجرای این پروژه را کنترل سیلاب، مهار روان آب های سطحی، جلوگیری از فرسایش خاک و انتقال آب به اراضی جنگلی ، مرتعی و کشاورزی منطقه دمپک در سطح 8500 هکتار می باشد.

شایان ذکر است این بازدید در اولین روز از هفته منابع طبیعی و آبخیزداری(15 اسفند) از منطقه نلینت انجام شده است.

 

۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید