اخبار

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهاراز روستای سیل زده تیس بخش مرکزی چابهار*

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهاراز روستای سیل زده تیس بخش مرکزی چابهار*
 
🟢رحمدل بامری معاونت استاندار و فرماندار شهرستان چابهار  به همراه سرهنگ پوراحمدیان، رئیس هلال احمر،معاون گردشگری منطقه آزاد چابهار با حضور در روستای تیس در بخش مرکزی، از مسیر جریان سیل که بعلت شکسته شدن بند خاکی  حادث گردیده بازدید کرد و خواستار رسیدگی فوری به وضعیت رفع مشکل سیل‌ در این روستا شد.
✅معاون استاندار و فرماندار شهرستان چابهار با تأکید بر مرمت  بند خاکی و لایروبی رودخانه‌ در این روستا و منطقه ، اظهار داشت: لایروبی رودخانه‌ مزبور بایستی توسط مدیریت منابع آب شهرستان انجام و فکری اساسی برای این رودخانه‌ شود. 
 ✅فرماندار شهرستان چابهار با حضور در بین اهالی روستای تیس افزود: توجه به مسایل زیرساختی اهمیت بسیار زیادی دارد و مسئولان باید نهایت تلاش خود را برای این مهم داشته باشند تا شاهد حوادث این چنینی نباشیم.  
✅ایشان ابراز داشت: از ابتدای وقوع جریان بارندگی سیل  آسا تمام مسئولان شهرستان چابهار از چند روز پیش در امر کمک‌رسانی برای رفع مشکل مشارکت داشتند. وی عنوان کرد: تمام دستگاه‌های مرتبط برای جبران خسارات بصورت جدی تلاش میکنند و امیدوار هستیم بتوانیم در انجام وظایف خود به موفقیت لازم برسیم.  
 ✅رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان چابهار در این بازدید دستوراتی برای رفع خسارات وارده به مسئولین دستگاههای اجرایی حاضر در محل و همچنین  بخشدار مرکزی- مدیریت منابع آب شهرستان- دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان- راه و شهرسازی و جمعیت هلال احمر، صادر کرد و خواستار همکاری و تلاش همه دستگاه‌ها شد.  
 
۴ فروردین ۱۳۹۹ ۲۳:۱۶
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید