اخبار

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار از روند کنترل و غربالگری ورودی و خروجی شهر چابهار از سمت جاده ساحلی روستای رمین*

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار از روند کنترل و غربالگری ورودی و خروجی شهر چابهار از سمت جاده ساحلی روستای رمین*
 
 
🌐به گزارش ستاد اطلاع رسانی و مقابله با کرونا شهرستان چابهار؛ رحمدل بامری در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان اظهار داشت: مسافران در تصمیم سفر خود به این شهرستان بازنگری کنند؛ چرا که همانطور که پیش از این اعلام شده است، مصوبه ستاد مدیریت پیشگیری از شیوع ویروس کورونا، پذیرش میهمانان در تمامی مجموعه های تفریحی شهرستان ممنوع است.
🔹 وی ادامه داد: نقاط ورودی شهر و روستایی توسط اکیپ های مشخص کنترل و مسافرین تست اولیه سلامت خواهند شد.
🔹فرماندار ویژه چابهار تصریح کرد: در صورت مشاهده علائم اولیه افراد مشکوک به سمت پزشک هدایت و در صورت مثبت بودن سایر علائم و آزمایش، قرنطینه خواهند شد.
 همچنین با مصوبه شورای سلامت این شهرستان با استقرار نیروهای بهداشت و نیروهای انتظامی و پلیس در ورودی های این شهرستان از ورود افراد ناشناس بخصوص اتباع بیگانه جلوگیری خواهد شد و طرح غربالگری هم با دستگاه تب سنج برای شناسایی افراد مشکوک اجرا می شود.
✅در این بازدیدمعاون بازرسی فرمانداری ویژه چابهار بخشدار مرکزی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار را همراهی کردند.
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۶:۴۳
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید