اخبار

معاون استانداروفرماندارویژه ی شهرستان چابهار طی پیامی سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان را به تمامی جوانان خلاق ،پویا و تلاشگر تبریک گفت.

معاون استانداروفرماندارویژه ی شهرستان چابهار طی پیامی سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان را به تمامی جوانان خلاق ،پویا و تلاشگر تبریک گفت.
➖🔷➖به گزارش ستاداطلاع رسانی ورسانه های همگانی فرمانداری ویژه ی چابهار متن پیام رحمدل بامری به شرح زیر است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

✔️جوانی دوره ای ارزشمند در طول عمر آدمی است و جوانان سرمایه و پیشرانه های رشد و توسعه جوامع هستند.

بدون تردید امام راحل عظیم الشان با ایمان و اعتماد به همین نیروی جوانان برومند و انقلابی توانست انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و هشت سال دوران پرافتخار و نورانی دفاع مقدس را را به ثمر رسانده و عزت و سربلندی را برای ملت به ارمغان بیاوردو پس از ایشان تعابیر مقام معظم رهبری درخصوص ظرفیت ها و توانمندی های عظیم جوانان در استفاده از این نیروی عظیم و اثر بخش بر هیچ کس پوشیده نیست.

✅اکنون بر اساس تاکید صریح رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب؛ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پنجمین دهه حیات خود برای ادامه این راه روشن نیاز به خود سازی، جامعه پردازی و تمدن سازی دارد و رکن اصلی و محور این جهاد بزرگ را جوانان شکل می‌دهند که همواره در توصیه‌های رهبر فرزانه انقلاب به آن تاکید شده است. 

✍🏻اینجانب خجسته میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به همه جوانان فرهیختۀ استان سیستان وبلوچستان وشهرستان چابهار ، به ویژه جوانان فداکاری که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار دارند، صمیمانه تبریک عرض می نمایم%

رحمدل بامری /معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان چابهار

۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۲۶
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید