اخبار

🟣فرماندار: کمک‌های مومنانه در چابهار همچنان ادامه دارد

🟣فرماندار: کمک‌های مومنانه در چابهار همچنان ادامه دارد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار :معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان چابهار گفت: کمک‌های مومنانه و ورود خیران برای یاری رساندن به محرومان این شهرستان بسیار خوب بوده و این روند همچنان ادامه دارد.
 
رحمدل بامری روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارداشت: از همه قشرهای مختلف شهرستان چابهار برای رعایت نکات بهداشتی قدردانی می‌شود و امیدواریم کمترین مبتلایان به این ویروس را داشته باشیم.
 
وی به تعطیلی بازارها، نمازهای جمعه، سختگیری در ورود وخروج، تعطیلی اماکن تفریحی واقامتی را در پیشگیری و کنترل ویروس کرونا موثر دانست و افزود: تیم‌های بهداشتی، هلال احمر، شهرداری، فرمانداری، تعزیرات حکومتی و سایر ارگان‌ها برای مقابله با این ویروس همچنان پای کار باشند. 
 
فرماندار چابهار بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی، ادامه گندزدایی وضدعفونی ادارات و بازار تاکید کرد و گفت: اماکن ورزشی، تفریحی، گردشگری و اقامتی همچنان تعطیل و در صورت بازگشایی با آنان برخورد می‌شود. 
 
وی از کمک‌های مومنانه نهادهای دولتی و غیردولتی شهرستان چابهار قدردانی و بر توزیع عادلانه در مناطق مختلف تاکید.
 
بامری تصریح کرد: با توجه به بازگشایی بازارهای منطقه آزادچابهار، سطح شهر و افزایش مهمانان و سفید اعلام شدن وضعیت سیستان وبلوچستان در این شهرستان نگرانی برای افزایش شیوع ویروس کرونا جدی است.
۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید