اخبار

طرح نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان در چابهار آغاز شد*

طرح نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان در چابهار آغاز شد*
به گزارش ستاد اطلاع رسانی و رسانه های همگانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار- رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار از آغاز طرح نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان در این شهرستان به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی واحدهای صنفی خبر داد.
 
 گفتنی است در این رابطه چهار اکیپ گشت مشترک در ایام ماه مبارک رمضان در شهرستان کار نظارت بر واحدهای صنفی را بر عهده دارند.
 
همچنین با توجه به در پیش بودن ایام مبارک ماه رمضان، نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی  چابهار به مدت یک ماه تشدید می شود و با متخلفان و اخلاگران اقتصادی برابر قانون به شدت برخورد خواهد شد.
 
وی هدف از اجرای این طرح را در راستای تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم بیان کرد و گفت: برای تامین کالاهای اساسی تلاش شد با هماهنگی بین اتحادیه ها و کالاهایی مانند گوشت قرمز، گوشت مرغ و برنج با سهولت و با اقدام های کنترلی در دسترس مردم قرار گیرد.
 
وی ادامه داد: با تمهیدات اتخاذ شده، در ماه رمضان کالاها و اقلام مصرفی خانوارها به میزان کافی، دسترسی آسان و قیمت مناسب در اختیار مردم قرار می گیرد تا شهروندان دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.
 
وی از شهروندان خواست هرگونه تخلف اقتصادی را از طریق تماس با شماره تلفن گویای ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن رسیدگی شود.
 
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۳:۰۷
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید