اخبار

برخورد با گرانفروشان، محتکران صنفی در شهرستان چابهار

برخورد با گرانفروشان، محتکران صنفی در شهرستان چابهار
با توجه به فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای برخی کالاها، نظارت و بازرسی ها در شهرستان چابهار بطور جدی در دستور کار قرار گرفت .
 

صبح امروز طی نشست انجام شده با حضور معاون محترم برنامه ریزی  و توسعه فرمانداری چابهار و تعدادی از روسای و نمایندگان ادارات ، صمت ، تعزیرات حکومتی، شهرداری، مرکز بهداشت اماکن و اتاق اصناف، برنامه ریزی های لازم برای تعیین اکیپ های بازرسی و مشخص نمودن محدوده های هدف بازرسی انجام شد. 

در طی بازرسی های انجام شده یوم جاری به محدوده های ذیل مراجعه و اقدامات لازم صورت پذیرفت.

 ** مراجعه به بازار میوه فروشان فجر و بازار دریا و ، ضمن بازدید 15 واحد صنفی و تنظیم پرونده برای 8 واحد صنفی در زمینه عدم درج قیمت،  عدم ارائه فاکتور و گرانفروشی

** مراجعه به بازار عمده فروشان مواد غذایی و برنج فروشان و تنظیم 12 فقره پرونده تخلف صنفی در زمینه عدم فاکتور ، عدم درج قیمت، عرضه خارج شبکه و قاچاق  

** و مراجعه به سایر محدوده های شهری و تنظیم پرونده برای متخلفان صنفی در زمینه عدم درج قیمت، تقلب ، عدم ارائه فاکتور 

   در مجموع اکیپ های بازرسی 52 واحد صنفی را مورد بازدید قرار داده و برای 20  واحد صنفی در زمینه عدم رعایت قوانین صنفی و بهداشتی،گرانفروشی، عرضه خارج از شبکه آرد و برنج و قاچاق کالا، جمعا به ارزش مجموعا 1998000000 ریال تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید. 

لازم به توضیح است گشت های مشترک نظارتی در قالب سه تیم کاری تا پایان ماه مبارک رمضان با جدیت بر فعالیت صنوف استمرار خواهد داشت.

ضمنا از مردم شریف شهرستان چابهار درخواست می شود موارد مرتبط با تخلفات صنفی را با اعلام دقیق مشخصات واحد صنفی به شماره تلفن گویای 124 اعلام نمایند.

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۴۸
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید