اخبار

جلسه شورای اداری با ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهاربرگزارشد.

جلسه شورای اداری با ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهاربرگزارشد.
🌎به گزارش ستاد اطلاع رسانی و رسانه های همگانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهارجلسه شورای اداری در شهرستان چابهار به ریاست رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار شهرستان و با حضور معاونین فرماندار و مسئولان دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
 
◀️رحمدل بامری گفت: کما فی السابق گشت مشترک متشکل از نمایندگان شبکه بهداشت،صمت، اصناف و اماکن با جدیت از اصناف بازدید و صنوفی که پس از اخطار لازم ، موارد بهداشتی را رعایت نمی­کنند را پلمپ نمایند . ضمناً به صورت روزانه آمار اخطار و پلمپ صنوف را به فرمانداری اعلام نمایند .
◀️فرماندارچابهارخاطرنشانکرد : کماکان و تا اطلاع ثانویه فعالیت برخی از اصناف پرخطر از قبیل آرایشگاه و سالن های زیبایی ، آموزشگاه های رانندگی ، رستوران و اغذیه فروشی،طباخی و فست فود، روز بازارها و نمایشگاه ها، مراکز بازی وتفریحی، باشگاه های ورزشی و بدنسازی ، تالار پذیرایی و سالن مراسم و مراکز تجمع ممنوع می باشد.
◀️معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار گفت: کمک‌های مومنانه و ورود خیران برای یاری رساندن به محرومان این شهرستان بسیار خوب بوده و این روند همچنان ادامه دارد.همچنین از سپاه پاسداران، خیرین و سمن های و دستگاه های اجرایی ذیربط تشکر مینمایم.
◀️بامری خاطر نشان کرد:  از طریق فرمانداری به روسای ادارات و نهادهای شهرستان اعلام گردد که تا پایان هفته مهلت دارند که نواقص مربوط به دستورالعمل بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس را در ادارات مربوطه رفع نمایند و در صورت عدم رعایت دستورالعمل مذکور ، براساس قانون با مدیران دستگاه مورد نظر برخورد قانونی خواهد شد.
◀️ایشان به تعطیلی بازارها، نمازهای جمعه، سختگیری در ورود وخروج، تعطیلی اماکن تفریحی واقامتی را در پیشگیری و کنترل ویروس کرونا موثر دانست و افزود: تیم‌های بهداشتی، هلال احمر، شهرداری، فرمانداری، تعزیرات حکومتی و سایر ارگان‌ها برای مقابله با این ویروس همچنان پای کار باشند. 
◀️فرماندارچابهاربررعایت فاصله گذاری اجتماعی، ادامه گندزدایی وضدعفونی ادارات و بازار تاکید کرد و گفت: اماکن ورزشی، تفریحی، گردشگری و اقامتی همچنان تعطیل و در صورت بازگشایی با آنان برخورد می‌شود. 
◀️وی از کمک‌های مومنانه نهادهای دولتی و غیردولتی شهرستان چابهار قدردانی و بر توزیع عادلانه در مناطق مختلف تاکید نمود. ایشان همچنین بر تکریم ارباب رجوع، پیگیری اعتبارات و تسریع در اجرای پروژه ها و رفع مشکلات مردم تأکید داشتند.
◀️بامری تصریح کرد: با توجه به بازگشایی بازارهای منطقه آزادچابهار، سطح شهر و افزایش مهمانان و سفید اعلام شدن وضعیت سیستان وبلوچستان در این شهرستان نگرانی برای افزایش شیوع ویروس کرونا جدی است و هم دستگاه های متولی و هم مردم بایستی رعایت تمام موارد را در نظر داشته باشند.
◀️همچنین در این جلسه بر مبارزه با گرانفروشی و نظار و پایش مستمر بازار و تشکیل چند اکیپ با نظارت فرمانداری و حضور اعضای ذیربط تأکید که با تمام توان اقدام شود تا رضایت شهروندان محترم حاصل گردد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۴۴
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید