اخبار

گرانفروشان چابهار با جریمه ۳۳۰ میلیون تومانی نقره داغ شدند

گرانفروشان چابهار با جریمه ۳۳۰ میلیون تومانی نقره داغ شدند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه شهرستان چابهار گفت: گرانفروشان، محتکران و متخلفان بازار در این شهرستان با جریمه ۳۳۰ میلیون تومانی نقره داغ شدند.
 
رحمدل بامری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارداشت: عملکرد ادارات متولی شهرستان چابهار در اجرای طرح ویژه نظارتی از ابتدای ماه رمضان تاکنون خوب ارزیابی می‌شود.
 
وی افزود: براساس گزارش‌های اداره صنعت، معدن و تجارت ۳۷۲ بازرسی ویژه ماه مبارک رمضان تا کنون انجام شده که ۴۶ پرونده برای متخلفان تشکیل شده است.
 
فرماندار چابهار گفت: ۱۵ گشت مشترک با حضور ادارات، فرمانداری، اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، مرکز بهداشت، شهرداری و شورای اسلامی شهر، اصناف و اتحادیه‌های صنفی انجام شده است.
 
وی در زمینه برنامه‌ریزی، تامین و توزیع کالای اساسی در چابهار نیز اظهارداشت: تشکیل یک نشست تنظیم بازار ویژه توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار و مشخص کردن مباشران شهری و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و همچنین تعیین عاملان روستایی بوده که در این خصوص ۲۳ مباشر و عامل توزیع مشخص و پس از معرفی آنان به مرکز استان نسبت به خرید و ورود کالا اقدام کرده‌اند.
 
بامری ادامه داد: اکثر مباشران شهری, کالای برنج هندی ۱۱۲۱ را تامین کرده و با نصب بنر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال توزیع کالا در فروشگاه‌های منتخب و زنجیرهای رفاه، اتکا و افق کوروش هستند.
 
وی ادامه داد: شکر نیز در مرحله صدور حواله توسط اداره غله بوده و بزودی به شهرستان چابهار خواهد رسید.
 
فرماندار چابهار تامین و توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار در مناطق روستایی نیز در حال پیگیری است و پس از اخذ گزارش از اداره تعاونی روستایی اطلاع رسانی خواهد شد. 
 
وی از مردم چابهار درخواست کرد که در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی مراتب را از طریق تلفن گویای ۱۲۴ اعلام کنند.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید