اخبار

*بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار از روستاهای دهستان پیرسهراب بخش مرکزی شهرستان*

*بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار از روستاهای دهستان پیرسهراب بخش مرکزی شهرستان*
به گزارش ستاد اطلاع رسانی و رسانه های همگانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار، امروز مورخ ۱۳۹۹/۲/۱۸رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار به همراه بخشدارن پلان و مرکزی، گرگیج نماینده شورای عالی استان و به اتفاق جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی از پروژه های دهستان پیرسهراب بازدید نمودند.

📌اهم موارد بازدید: 

🔖معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار از مدارس  ، پل ها، سرویس های بهداشتی در حال ساخت پس از سیل دیماه ۹۸ بازدید بعمل آوردند

🔖بازدید از راههای مواصلاتی روستاها

🔖بازدید از پروژه های ساخت و ساز خانه های تخریب شده در سیل توسط ستاد نوسازی بنیاد مسکن

🔖بازدید از سیل بند بزرگ عورکی

🔖 بازدید از مراحل مقابله با ملخ صحرایی در مزارع کشاورزی

🔖بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت پیرسهراب

🔖بازدید از توسعه شبکه برق پیرسهراب

🔖بازدید از مرکز ترویج کشاورزی پیرسهراب

💎در این بازدید یک روزه معاون استاندار و  فرماندار چابهار و مسئولان شهرستان چابهار به منظور بررسی آخرین وضعیت راه های روستایی و احصا مشکلات روستانشینان ضمن دیدارهای مردمی نیز جلسه جمع بندی در مسجد پیرسهراب برگزار گردید.

✅در ابتدا نمایندگان شوراهای بخش، معتمدین و مردم مسائل و مشکلات  را تشریح و سپس مدیران دستگاه های اجرایی ضمن پاسخ گویی نقطه نظرات خود را بیان نمودند. 

👤در پایان معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مردم و خدمات دستگاههای اجرایی خاطرنشان کردند: با عنایت به عمق محرومیت این منطقه می طلبد ادارات بصورت ویژه و مجدانه در راستای حل مشکلات مردم و شتاب بخشی توسعه روستاها اقدام نمایند و تاکید نمودند بازدید و جلسات ماهانه در قالب شورای اداری شهرستان در مراکز دهستان  بصورت مستمر برگزار شود.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۲:۲۳
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید