اخبار

‍ ⭕️پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار به مناسبت روزجهانی روابط_عمومی

‍ ⭕️پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار به مناسبت روزجهانی روابط_عمومی
🔘به گزارش ستاد اطلاع رسانی و رسانه های همگانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار با صدور پیامی فراسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
 
⭕️در متن پیام تبریک #رحمدل بامری آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
🔶در عصر ارتباطات، ایجاد تحولات شگرف در حوزه فناوری‌های نوین ارتباطی، جهان را کوچک‌تر و انسان‌ها را به هم نزدیک‌تر ساخته به نحوی که امکان برقراری ارتباط را تنگاتنگ‌ نموده است.
 
🔸روابط عمومی ها به عنوان قلب تپنده و طلایه داران عرصه اطلاع رسانی دستگاه ها محسوب می شوند و یکی از ظرفیت هایی که می تواند بروز فعالیت های سازمانی را در سطح جامعه تاثیر گذار نماید، روابط عمومی است.
 
🔸فعالان این عرصه ، آیینه شفاف واقعیتها و پل ارتباطی میان مدیران و اذهان عمومی هستند. تقویت ارتباط با روابط عمومی ها موجبات موفقیت بیشتر را برای ادارات شهرستان فراهم میسازد.
 
🔸اینجانب فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی  را به همه فعالان و تلاشگران عرصه  اطلاع رسانی و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های دولتی، سازمانها ،نهادها و بخشهای غیر دولتی شهرستان چابهار تبریک و تهنیت عرض می کنم و توفیقات همه عزیزان را در سال جهش تولید از خداوند سبحان خواستارم.
 
▫️رحمدل بامری
▫️معاون استاندار و فرماندار شهرستان چابهار
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۲:۴۹
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید