اخبار

جلسه گرامیداشت فعالان روابط عمومی ادارات شهرستان چابهار با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار برگزار شد.*

جلسه گرامیداشت فعالان روابط عمومی ادارات شهرستان چابهار با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار برگزار شد.*
🌎به گزارش ستاد اطلاع رسانی و رسانه های همگانی فرمانداری شهرستان چابهار؛ این نشست با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری چابهار، بخشدار مرکزی، شهردار چابهار، مدیر آموزش و پرورش چابهار، محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چابهار، مسئولان و کارشناسان روابط عمومی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری ویژه چابهار برگزارشد.

 

◀️ معاون استاندار و فرماندار شهرستان چابهار گفت: روابط عمومی ها و اصحاب رسانه نقش بسزایی در اطلاع رسانی دارند همانطور که در بحران سیل اخیر و بیماری منحوس کرونا در زمینه اطلاع رسانی، آموزش و انعکاس مشکلات زیرساختی شهرستان، در زمینه تعطیلی بازار، تعطیلی نمازهای جمعه، محدودیت در ترددها، ضدعفونی و گند زدایی، فاصله گذاری اجتماعی با هشدار و اطلاع رسانی شفاف و بموقع  اقدامات کم نظیری را انجام دادند که ره آورد آن گسیل مسئولین، خیرین و سیل مهربانی و بویژه تخصیص اعتبار ویژه می باشد.

◀️ایشان ادامه داد: امروزه با وجود گسترش اطلاع رسانی و وسایل ارتباط جمعی، در یک دهکده جهانی قرار داریم و این ذهنیت که رسانه و روابط عمومی ها با اطلاع رسانی مقابل مسئولان قرار دارند، اشتباه است و هر مدیری  که اندیشه روابط عمومی نداشته باشد آن مدیر مدیر ضعیفی است.

◀️معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار با بیان اینکه یکی از علل عدم حل مشکلات، عقب ماندن از اصل مشکل است، افزود: مسئولان برای رفع مشکلات و مطالبات شهروندان باید جلوتر از هر موضوع و مسئله ای حرکت کنند و در این میان رسانه ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان می توانند آنان را یاری کنند و این مهم منوط به تعامل و همکاری است.

◀️نماینده عالی دولت در شهرستان چابهار اخلاق، دانش تعهد، کاردانی، واقف بودن به زمان و مکان، احساس مسئولیت، امانتداری، ایمان و باور، آگاهی را رمز پیشرفت و توسعه روابط عمومی دانست.

◀️وی ادامه داد: در شرایط کنونی که دشمن در تلاش است تا زمینه تضعیف، نگرانی و تشویش اذهان عمومی در سطح جامعه ایجاد کند، روابط عمومی ها می توانند با هنر، تخصص و توانایی خود اخبار و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آنگونه که شایسته است، اطلاع رسانی کنند.

◀️فرماندار شهرستان چابهار همچنین به تعامل بیشتر روابط عمومی ها و خبرنگاران تاکید کرد و گفت: هدف ما پیشرفت، ایجاد امنیت و رفاه یک جامعه است و تمامی دستگاه ها به دنبال ارائه خدمات مطلوب و در خور شهروندان هستند که لازم است تنها به مشکلات اشاره نشود و اقدامات و تلاش ها نیز انعکاس یابد.

◀️این مقام مسئول در ادامه با اشاره به نقش رسانه ها و روابط عمومی ها در بیان دستاوردهای انقلاب و نهادها  گفت: روابط عمومی ها با برنامه ریزی و هدف‌گذاری و انعکاس صحیح اخبار علاوه بر نقش مهم توسعه محوری، حل مشکلات زمینه آرامش، شادابی و امید را در جامعه ترویج کنند.

◀️بامری تصریح کرد: روابط عمومی نقش مهمی در توسعه ایفا می نمایند توسعه بدون اطلاع رسانی و داده های معتبر که شرایط لازم برای تصمیم گیری و تصمیم سازی  را برای مدیران یک سازمان را یاری می رساند ممکن نیست سقف پیروزهای یک سازمان بر ستون اطلاعات و دانایی استوار نماید.

✅در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاس از روابط عمومی های فعال تقدیر شد.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۲۶
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید