اخبار

اولین جلسه کار گروه گندم ، آرد و نان شهرستان چابهار درسال ۱۳۹۹، با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان برگزار گردید.*

اولین جلسه کار گروه گندم ، آرد و نان شهرستان چابهار درسال ۱۳۹۹، با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان برگزار گردید.*
 
 
🔖در این جلسه رحمدل بامری ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار اظهار داشتند: در دهه سوم ماه مبارک رمضان هستیم و این ایام بایستی طلب استغفار و بخشش از درگاه خداوند بواسطه نعمت هایی که به داده داشته باشیم.
🔖ایشان در ادامه گفتند. ضرورت دارد هر کس بنابه مسئولیتی که دارد وظیفه خودش را به خوبی انجام دهد. و هرگونه قصوری در رابطه با تامین و تولید نان مردم پذیرفتنی نیست.  و در این روزهایی که روند انتشار و شیوع بیماری کرونا رو به افزایش است یکی از مهمترین وظایف صنف، صمت ،بهداشت تاکید بر رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط واحدهای خبازی می باشد.
 🔖معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار گفت:  یکی از درخواستهای نانوایان در سنوات گذشته ، افزایش نرخ نان بوده که در اواخر سال گذشته این موضوع عملی شده ، اما متاسفانه در کیفیت نان هیچ اتفاقی رخ نداده است. و با توجه به گزارشات ارائه شده و نظرات مردم کیفیت پخت نان و رعایت مسایل بهداشتی ضعیف می باشد. و در این رابطه موضوع *آموزش پخت نان برای همه کارگران نانوایی بسیار با اهمیت می باشد. و اتحادیه مکلف به برگزاری دوره های آموزشی برای بهبود پخت نان و رعایت مسایل بهداشتی از طریق مراجع مربوطه  می باشد*.
 🔖ایشان خاطر نشان کرد:  در ضمن بازدیدهایی که صورت می گیرد با متخلفین بشدت برخورد شود و در صورت تکرار تخلف و عدم توانایی متصدی خبازی، جهت بهبود وضعیت خبازی تصمیمات لازم در کار گروه گرفته شود و نسبت به جایگزینی متصدی اقدام لازم صورت پذیرد. و ضمنا ایجاد مجتمع های تولید نان با کیفیت، می تواند از الویت های کاری بمنظور ایجاد رقابت در این کار گروه باشد.
۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید