اخبار

*بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار در اولین روز از ماه مبارک رمضان از پروژه های سطح بخش پلان*

*بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار در اولین روز از ماه مبارک رمضان از پروژه های سطح بخش پلان*
 
 
در یوم جاری مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵، رحمدل بامری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار در اولین روز از ماه مبارک رمضان به همراه جمعی از مسئولین و مدیران شهرستان از سطح بخش پلان بازدید نمود.
 
🔖در ابتدای این بازدید، مهندس بامری با حضور در شهرداری پلان بر ضرورت تسریع در اجرای طرحهای توسعه‌ای شهر پلان وپیرسهراب که  بستر سازی  برای استقرار سایر دوایر و دستگاههای اجرایی و زمینه‌سازی ارتقاءآینده منطقه رادرپی خواهد داشت  تاکید نمودند.
 
🔖در ادامه بازدید در روستای چوکات‌ پایین تعداد ۳۴ واحد احداثی مسکن محرومین به بهره‌برداری رسید.
🔖 لازم به ذکر هست در سال ۱۳۹۹ احداث ۳۰۰ واحد مسکن ویژه محرومین در بخش پلان مجموعا با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد تومان (۱۵ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره و ۹ میلیارد کمک بلاعوض) آغاز و در دستور کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار گرفت که هم‌ اکنون ۲۰۰ واحد آماده بهره‌برداری می‌باشد.
 
🔖سپس از روند عملیاتی شدن و اجرای زیرسازی راههای روستایی بخش پلان با مشارکت مدیریت راهداری شهرستان و همیاری مردمی بازدید و نیز با عنایت به حضور *مهندس مقبلی معاون محترم توسعه راههای روستایی سازمان راهداری کشور و مدیرکل راهداری جنوب استان در این بازدید* و قول مساعد ایشان جهت اجرای برنامه *روکش آسفالت راههای روستایی (زیرسازی شده‌ی) بخش پلان بطول بیش از ۲۵ کیلومتر و ترمیم ابنیه فنی آن در سال جاری، در دستور کار ویژه آن سازمان قرار گرفت*
 
🔖در ادامه بازدید از پروژه لایروبی رودخانه کاجو بازدید و مقرر شد *سرعت‌بخشی جهت اتمام به موقع پروژه مذکور از سوی پیمانکار و کارفرما معمول گردد*.
 
🔖در انتهای برنامه بازدید، جلسه جمع‌بندی در محل بخشداری تشکیل و پس از بحث و بررسی موارد مطروحه مقرر شد پیگیری‌های لازم جهت ارتقاء و توسعه زیرساخت‌ها در حوزه‌های مختلف بصورت ویژه پیگیری و نتیجه اقدامات از سوی مدیران مربوطه مستمرا گزارش گردد.ضمنااخیرا آموزش وپرورش وکمیته امدادامام خمینی(ره)  پلان استقراریافتند
 
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۰۰:۳۵
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید