اخبار

💢 *برگزاری اولین جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان چابهار در سال ۱۴۰۰*

💢  *برگزاری اولین جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان چابهار در سال ۱۴۰۰*
*جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان چابهار به ریاست میر- معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار ویژه وبه دبیری شایان رئیس اداره صمت شهرستان چابهار و سایر اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار گردید.*
 
 
🔽 در این جلسه میر معاون توسعه و برنامه ریزی  فرمانداری ویژه شهرستان ، ضمن تبریک ایام ماه مبارک و پر فیض رمضان اظهار داشت در سال ۹۹ اعضای کارگروه تلاش مضاعفی بمنظور بهبود کیفیت نان در قالب برگزاری جلسات و بازدیدهای میدانی انجام دادند. و مجموعاً اثرات نسبتا خوبی در رابطه با بهبود تولید و کیفیت نسبی نان را بدنبال داشته که جای تقدیر و تشکر دارد. و لازم است این روند در سال جدید نیز استمرار داشته باشد. و در بحث توزیع آرد خام و خبازیهای روستایی نیز علاوه بر همکاری شوراها ،  نظارت تعاون روستایی بخشداران  بخش تابعه را انتظار داریم۰
• در ادامه شایان ، رئیس اداره صمت چابهار گزارشی از عملکرد کارگروه آرد و نان در سال۹۹ ارائه و اعلام نمود در رابطه با خبازیهایی که رعایت قوانین و مقررات بهداشتی ،صنفی و دستورالعمل های ابلاغی را ننمایند با جدیت برخورد خواهد گردید. و اتحادیه خبازان مکلف است مصوبات کارگروه آرد ونان را به متصدیان خبازی ها ابلاغ نموده و هرگونه تعطیلی و جابجایی آرد بدون هماهنگی را نظارت نموده و گزارش آن را به دبیرخانه کارگروه اعلام نماید.
در ادامه تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.
 
🔹 برنامه ریزی و اعلام ساعات پخت خبازیها متناسب با ایام ماه مبارک رمضان مورد تصویب و مقرر گردید متصدیان ضمن رعایت ساعات پخت، تلاش بیشتری بمنظور ارائه خدمات و تامین نان با کیفیت بعمل آورند.
🔹 مقرر شد. اعضای کارگروه نظارت آرد و نان شهرستان بطور مستمر بر کیفیت پخت نان و رعایت اوزان و نرخ های ابلاغی نانوایی های حمایتی و نیمه حمایتی نظارت نمایند و در صورت عدم رعایت برخورد قانونی صورت پذیرد.
🔹مقرر گردید کلیه متصدیان خبازیها با هماهنگی اتحادیه مربوطه نسبت به متحدالشکل نمودن دربها و تابلوهای سر درب خبازیها اقدام نمایند.
🔹در پایان در خصوص تخلفات صنفی و بهداشتی ، کم فروشی و عرضه خارج از شبکه  تعدادی از خبازیها تصمیم گیری و برابر مقررات اتخاذ تدابیر لازم گردید.
 
 
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۲۴
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید