اخبار

: *پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار به مناسبت روز ملی شوراها*

: *پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار به مناسبت روز ملی شوراها*
 
 
🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹
شوراهای اسلامی که نمودی از تعالیم قرآنی و دینی است و در راستای اجرای اصول قانون اساسی و نظام مردمسالاری دینی به تحقق پیوسته است، تجلی بارز اراده و عزم مردم در تعیین مقدرات خود بویژه مدیریت امور محلی و تعمیق نقش و جایگاه والای آنان در مشارکت برای اعتلا و شکوفایی آینده ای مطلوب است.
 
🔖اینک در آستانه انتخاباتی دیگر در 28 خرداد امسال؛ ملت ایران اسلامی و مردم ولایتمدار چابهار با آفریدن صحنه ای شکوهمند و در سایه انتخابی خردمندانه، نقش والا و موثر خود را در جهت توسعه و آبادانی شهر و روستای خود ایفا می نمایند و با مشارکت حداکثری و تاکید بر اصل مهم مردمسالاری دینی و پایبندی به آرمان های امام راحل و پیروی از منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) دشمنان کور دل را از خواب گران خود بیدار می کنند.
 
👤اینجانب فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه، روز شوراهای اسلامی را به همه اعضاء پرتلاش و متعهد شوراهای اسلامی شهر و روستا در جای جای شهرستان چابهار تبریک می گویم و امیدوارم؛ در سالی که توسط مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) بعنوان « تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها » نامگذاری و هدف گذاری شده، بالنده و پرتلاش در تعامل با مردم عزیز و همه دستگاه های اجرایی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و پیشبرد امور مردم شریف شهرستان چابهار گام بردارند و موفق باشند. ان شاء الله تعالی
 
رحمدل بامری
 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار
۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۳:۱۲
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید