اخبار

برگزاری جلسه هماهنگی با نامزدهای شورای شهر چابهار

برگزاری جلسه هماهنگی با  نامزدهای شورای شهر چابهار
⭕️ معاون استاندار و  فرماندار ویژه شهرستان چابهار:
برگزاری انتخابات سالم و باشکوه، مهم ترین اولویت ستاد انتخابات شهرستان/برگزاری جلسه هماهنگی با  نامزدهای شورای شهر چابهار
 
 🔹جلسه هماهنگی و توجیهی  نامزدهای شورای شهر چابهار  به ریاست رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار برگزار شد.
 
 🔹رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار با تاکید برلزوم آشنایی نامزدها  و هواداران آنها با قوانین مربوط به انتخابات اظهار داشت: همه باید کمک کنیم که در28خرداد مردم در فضایی سالم و آرام و با حضوری حداکثری در پای صندوق های رای حضور پیدا کنند. 
فرماندار ویژه شهرستان چابهار تصریح کرد: سخنان و فرامین مقام معظم رهبری «مدظله العالی» برای دولت، نظام و همه جریان‌های سیاسی فصل الخطاب و در حکم قانون است
 و افزود: در این برهه حساس کشور به آرامش، اتحاد، همبستگی و وحدت و یکدلی نیاز دارد و از ورود به مباحثی که باعث اختلاف افکنی و شادی دشمن و دور شدن از آرمان‌های نظام و انقلاب که همان دفاع از حقوق ملت می‌شود پرهیز کرد.
🔹بامری عنوان نمود: نامزدها در کنار برنامه های تبلیغاتی خود زمینه های حضور حداکثری مردم را نیز در پای صندوق های رای فراهم کنند و برهمه لازم است اخلاق تبلیغات انتخاباتی را رعایت و از تخریب دیگران پرهیز نمایند. 
 
🔹 ایشان در پایان ضمن تذکرات لازم به  نامزدها نسبت به رعایت اخلاق وقانون مداری، افزود: در برگزاری انتخابات چهار مؤلفه مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت اهمیت دارد که در این میان دو مؤلفه امنیت و سلامت انتخابات از وظایف مهم مجریان انتخابات است.
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ۲۲:۳۲
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید