اخبار

حماسه حضور مردم باطل السحر بافته ها و گزافه های دشمنان و حسودان شد* مقام معظم رهبری «مدظله العالی»

حماسه حضور مردم باطل السحر بافته ها و گزافه های دشمنان و حسودان شد* مقام معظم رهبری «مدظله العالی»
🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹
*…… بِسْمِ اللَّهِ مَجْراها وَ مُرْساها إِنَّ رَبِّی لَغَفُورٌ رَحیمٌ (هود/۴۱)*
 
خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد
 
وگر ناخدا جامه بر تن دَرَد
 
*حماسه حضور مردم باطل السحر بافته ها و گزافه های دشمنان و حسودان شد*
مقام معظم رهبری «مدظله العالی»
🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
 
انتخابات مظهر تصمیم گیری و نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود، مبنای مهمی در مردم‌سالاری دینی است. ملت ایران در طول بیش از 4 دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی؛ همواره در گذرگاه های صعب العبور و سخت با حضور خردمندانه و هوشیارانه خویش بویژه در صحنه انتخابات که مهم ترین تجلی حضور در تعیین سرنوشت و حرکت در مسیر اعتلا و سربلندی ایران اسلامی است، نقش و مشارکتی پرشور و عزت آفرین داشته است.
حماسه ملت بزرگ ایران در این انتخابات، به‌رغم گسترده‌ترین و عجیب‌ترین تبلیغات بیگانگان در جهت تحریم انتخابات، پدیده‌ای شگفت‌انگیز بود. حضور مردم در عرصه انتخاب، جهاد بزرگی بود *با مستکبران مداخله‌جو که در محاسبه شیطانی خود، مردم را بی‌تفاوت، جمهوری اسلامی را بی‌پشتوانه و انقلاب را به غربت افتاده‌ می‌پنداشتند،* با اشار‌ه وتاکید  حضرت آیت‌ا... العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) ، ملت بزرگ ایران این خواب و خیال را باطل کرد و بار دیگر مردم‌سالاری برخاسته از ایمان اسلامی را بر تارک درخشان نظام اسلامی نقش زد. ایران اسلامی عزم و تصمیم خود، نشاط و سرزندگی خود‌ و حضور پرمعنا و مبارک خود را یکبار دیگر به رخ مستکبران کشید و شیطان بزرگ را بار دیگر ناکام ساخت
 
اینجانب با قدردانی از مشارکت کم نظیر مردم ولایتمدار و انقلابی 
شهرستان چابهار در پای صندوق های اخذ رای، تشکر از تلاش ها و مساعی همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از اعضای هیئت های اجرایی، نظارت، بازرسی، اعضای شورای تامین(نیروهای نظامی، انتظامی، قضایی، امنیتی و بسیج، بخشداران، عوامل شعب اخذ رای و تبریک به حضرت آیت الله دکتر رئیسی، رئیس جمهور محترم و منتخب مردم؛ برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران؛ عزت روزافزون و برای رئیس جمهور برگزیده ملت ایران وانتخاب ایشان را که شخصیتی ولایی، انقلابی، دانشمند و مدیری شایسته و کارآزموده و دارای سوابق مجاهدت صادقانه در صحنه‌های گوناگون می باشد و همچنین منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا از درگاه خداوند قادر متعال، توفیق در راستای تداوم خدمتگزاری و شکوفایی، سربلندی و اعتلای ایران اسلامی در بخش های مختلف مسالت دارم.
*یاد و نام و راه شهدای عزیز و امام شهیدان (ره) زنده و مستدام باد.* 
 
رحمدل بامری
 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۶:۳۹
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید