اخبار

*📌پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار به مناسبت عید سعید قربان*

*📌پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار به مناسبت عید سعید قربان*
 
 
رحمدل بامری، مقام عالی دولت در شهرستان چابهار با صدور پیامی؛ عید سعید و خجسته قربان را تبریک گفت و از مردم خواست تا با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، همچنان در مدیریت بحران کرونا همراهی نمایند. 
 
🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹
 
سوره مبارکه الصافات آیه ۱۰۲
*فَلَمّا بَلَغَ مَعَهُ السَّعیَ قالَ یا بُنَیَّ إِنّی أَرىٰ فِی المَنامِ أَنّی أَذبَحُکَ فَانظُر ماذا تَرىٰ ۚ قالَ یا أَبَتِ افعَل ما تُؤمَرُ ۖ سَتَجِدُنی إِن شاءَ اللَّهُ مِنَ الصّابِرینَ*
 
هنگامی که با او به مقام سعی و کوشش رسید، گفت: «پسرم! من در خواب دیدم که تو را ذبح می‌کنم، نظر تو چیست؟» گفت «پدرم! هر چه دستور داری اجرا کن، به خواست خدا مرا از صابران خواهی یافت!»
 
عید قربان نماد گذشت انسان برای پیمودن راه حقیقت است
*مقام معظم رهبری «مدظله العالی»*
 
🔖عید سعید قربان، عید بندگی و سعادت و عیدی مبارک و فرخنده برای تمامی مسلمانان و فرصت رهیدن از دلبستگی ها و قیود دنیوی و پای نهادن بر آستانه قرب الهی و زمانی برای مقابله با هوی ها و اسارت های نفسانی و تقدیم ارزشمندترین داشته‌های خود در برابر خواست و اراده خداوند و عید پیروزی و فتح ایمان و یقین و جشن ابراهیمیان و شکست ابلیس نفس است.
🔖اینجانب عید سعید و خجسته قربان، باشکوه ترین و زیباترین جلوه بندگی و قرب الهی و عید بزرگ بندگی حق و آزادگی و رهایی انسان از تعلقات دنیوی را به همه مسلمانان و مردم مومن و ولایی استان سیستان و بلوچستان، مردم عزیز و شریف شهرستان چابهار تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم مردم عزیز شهرستان چابهار با رعایت دستورالعمل ها و الزامات بهداشتی بویژه در مناسبت ها و عید سعید قربان، خدمتگزاران خود را در صیانت از سلامت، جان و معیشت جامعه یاری نمایند.
 
رحمدل بامری
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار
۳۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۸:۳۲
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید