اخبار

کارگروه فرعی آرد ونان شهرستان چابهار برگزار گردید*

کارگروه فرعی آرد ونان شهرستان چابهار برگزار گردید*
 
 *📌کارگروه فرعی آرد ونان شهرستان چابهار با ریاست میر معاون برنامه ریزی و توسعه و دبیری شایان رئیس اداره صمت و حضور سایر اعضا برگزار  گردید۰*
 
◀️رابطه با موضوعات مرتبط با کیفیت پخت نان ، رعایت مسائل بهداشتی توسط کارگران شاغل در خبازی  ها ، وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط حساس کرونا ، رعایت مسائل مرتبط با ایمنی محیط کار ، رعایت ساعت پخت نان بحث و تبادل نظر و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.
 
✅ظرفیت پخت نانوایی توسط کارگروه نظارت آرد و نان مجدداً مورد ارزیابی قرار گرفته و متناسب با توان پخت ، به خبازیها ها سهمیه آرد تخصیص داده می شود.
 
✅رعایت پروتکل های بهداشتی،فاصله های اجتماعی و استفاده از ماسک در خبازیها توسط تیم نظارتی تحت عنوان گشت مشترک مورد ارزیابی قرار می گیرد.
 
✅بازدید از خبازیها با حضور اعضای کارگروه نظارت و نماینده اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بمنظور رعایت مسائل ایمنی صورت پذیرد و گزارش آن در کارگروه بعدی مطرح شود.
 
✅با توجه به اینکه برخی از خبازیها نسبت به اصلاح تابلوهای سر درب خبازی اقدام ننموده اند مقرر شد اتحادیه مربوطه نسبت به پیگیری این موضوع اقدام و نیز در خصوص متحدالشکل کردن رنگ درب خبازیها نیز اقدام و نتیجه در کارگروه اصلی گزارش شود.
 
✅با توجه به‌ اینکه تعدادی از خبازیها در داخل کوچه های فرعی سطح شهر مشغول به فعالیت بوده و گاهاً رعایت ساعت پخت را ننموده یا تعطیل و بدنبال سواستفاده های احتمالی و فروش آرد و سوخت خارج از شبکه هستند مقرر گردید ، در این رابطه بررسی لازم توسط اتحادیه مربوطه صورت و در کارگروه اصلی ارائه گزارش گردد.
 
✅اداره تعاون روستایی شهرستان چابهار ، نسبت به جمع بندی و تفکیک میزان سهمیه آرد خام تخصیصی به بخش های مرکزی-پلان- پیرسهراب اقدام و گزارش آن در جلسه بعدی ارائه گردد.
 
✅ با توجه به شرایط حساس کرونا در سطح جامعه ، رئیس  اتحادیه خبازان به کلیه اصناف زیر مجموعه با داشتن شرایط لازم سنی ، از طریق فراخوان اعلام تا به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس وحشی و منحوس کرونا ، هر چه سریعتر نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند۰
 
۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۲۶
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید