اخبار

*⭕پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار به مناسبت آغاز هفته دولت*

*⭕پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار  ویژه شهرستان چابهار به مناسبت آغاز هفته دولت*
 
 
*بسم الله الرحمن الرحیم*
 
🔸هفته دولت، پاسداشت حماسه‌آفرینی دلاور مردانی است که با ایثار و گذشت و خدمت صادقانه به ملت، برگ زرینی در دفتر افتخارات این سرزمین مقدس به یادگار گذاشتند. یادآور خاطرات شهدای گرانقدردولت ازجمله شهیدان عزیزرجایی وباهنراست که با ایثار جان خویش در راه خدمتگزاری به مردم، محرومان و مستضعفان، وانقلاب اسلامی نام نیک و جاودانی را به یادگار گذاشتند.
 
🔸 در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام تولید،پشتیبانی، مانع زدایی ها نامگذاری شده، هفته دولت فرصتی مغتنم برای پرداختن به مشکلات و رفع موانع تولید و بیان شفاف و روشن تلاش ها و برنامه‌های دولت به مردم عزیز در این مسیر است.
 
🔸اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد به ویژه کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان چابهار تبریک عرض نموده و موفقیت دولت انقلابی وجهادی را در تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم و امیدوارم که با توان مضاعف واراده سترگ دولتمردان وریاست محترم جمهوری اسلامی ایران درراستای پاسخگویی به مردم شریف ایران اسلامی، در جهت کارآمدی بیشتر دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام های استواری برداریم.
 
🔹رحمدل بامری
🔹معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار 
 
 
۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۵:۳۴
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید