اخبار

افتتاح ۴۴ پروژه با ۱۱۹ میلیارد تومان ویژه هفته دولت درچابهار آغاز شد

افتتاح ۴۴ پروژه با ۱۱۹ میلیارد تومان ویژه هفته دولت درچابهار آغاز شد
 
 
معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: افتتاح ۴۴ پروژه در حوزه های مختلف عمرانی، کشاورزی، عمران شهری وروستایی، برقرسانی و راهسازی با ۱۱۹ میلیارد تومان اعتبار ویژه هفته دولت درچابهار آغاز شد.
 
رحمدل بامری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی در طول ۴۳ سال انقلاب اقدامات زیادی برای عمران و آبادانی کشور و به ویژه منطقه بلوچستان انجام داده که قابل وصف نیست.
 
وی تصریح کرد: هفته دولت فرصتی برای بیان دستاوردهای نظام اسلامی است و باید تمامی مسوولان دستگاههای اجرایی فعالیتها و عملکرد دستگاه مربوطه از طریق رسانه ها به اطلاع عموم برسانند تا مردم از کارهای انجام شده و مشکلات پیش رو آگاهی پیدا کنند.
 
وی بیان کرد: در هفته دولت امسال هزاران نفر از مردم روستایی و شهری از نعمت اجرای پروژه های مختلف بهره مند می شوند و این طرح ها نقش مهمی در عمران و آبادانی منطقه دارند.
 
به گزاش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدای مسجد امام حسین (ع) و دیدار و تجلیل از خانواده شهیدان، تجلیل از کارمندان نمونه، ویژه برنامه های مختلف فرهنگی، دیدار با مردم و پیگیری مطالبات و مشکلات آنان از جمله برنامه های هفته دولت است.
 
همچنین علاوه بر کلنگ‌زنی و افتتاح طرح‌های مختلف ویژه برنامه‌هایی نظیر غبارروبی گلزار پاک شهدا، دیدار با خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران بخش‌های پلان، مرکزی و پیرسهراب پیش بینی و انجام شده است.
 
تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان، دیدار با ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن، حضور مسئولان در روستاها و دیدار با قشرهای مختلف مردم روستایی از برنامه‌های ویژه هفته دولت در چابهار است.
۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۲۳
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید