اخبار

شورای گندم، آرد و نان و جلسه ستاد هماهنگی، کنترل و تنظیم بازار شهرستان چابهار برگزار شد.

شورای گندم، آرد و نان و جلسه ستاد هماهنگی، کنترل و تنظیم بازار شهرستان چابهار برگزار شد.

🟢 به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار، جلسه مشترک شورای گندم، آرد و نان و جلسه ستاد هماهنگی، کنترل و تنظیم بازار به ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه و با حضور روسای ادارات و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

🔹در ابتدای جلسه فرماندار با اشاره بر لزوم تسهیل در تامین نیاز نان با کیفیت برای مردم و شهروندان، بر توزیع و تخصیص سهمیه آرد خبازی‌ها بر مبنای کارکرد و فعالیت واقعی و همچنین مدنظر قرار دادن کیفیت نان تولیدی خبازی‌ها تاکید نمود.

🔹 سپاهی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه تعطیلات نوروز و تقارن آن با ایام ماه مبارک رمضان و شرایط خاص جمعیت‌پذیری شهرستان در ایام مذکور، بر لزوم تسریع در پیگیری جهت تامین، جذب و توزیع اقلام و کالاهای اساسی شهروندان تاکید و بر تشدید نظارت‌ها بر بازار و بویژه اصناف توزیع کننده کالاها و اقلام اساسی و بر برخورد قاطع با متخلفین را گوشزد نمودند.

🔹 ایشان از ایجاد تیم‌های نظارتی و بازرسی از واحدهای صنفی بصورت روزانه در سطح شهرستان  در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه ایام پیش رو خبر داد.

🔹 وی افزود: بازرسی‌ها و نظارت‌های بازرسان بایستی حول محور تخلفات صنفی: گرانفروشی، کم‌فروشی، عدم عرضه، تخلفات بهداشتی، عدم درج قیمت و احتکار کالا متمرکز گردد.
*🔰راه های ارتباط با ستاد اطلاع رسانی و رسانه های همگانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار*

سایت:https://chabahar.sbportal.ir

تلگرام: http://t.me/fvcsb

پیام رسان سروش:splus.ir/farmandari_chabahar

پیام رسان ایتا:https://eitaa.com/farmandari_chabahar

*🌐ستاد اطلاع رسانی و رسانه های همگانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار*

۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ۱۴:۳۰
🌐روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید