اخبار

۲۲بهمن تماشایی و پرشکوه ،چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در چابهار

۲۲بهمن تماشایی و پرشکوه ،چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در چابهار

 
راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولین، علما، دانشجویان ،دانش آموزان، اقشار مختلف مردم فهیم و شریف شهرستان چابهار برگزار گردید.
 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار این مراسم دشمن شکن رأس ساعت ۹ صبح از خیابان فردوسی آغاز و با  تجمع ، سخنرانی و قرائت قطعنامه راهپیمایی در میدان شهدای تاسوعای حسینی خاتمه یافت.
 ‏
 ‏ حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای موسوی امام جمعه شهرستان چابهار که سخنران این مراسم باشکوه بود، در سخنان مبسوطی به تشریح فتنه های دشمنان انقلاب اسلامی از سال ۵۷ تاکنون که انقلاب اسلامی ۴۰ سالگی خود را می گذراند اقدام نمود و خواستار بصیرت مردم و مسئولین و تبعیت از مقام معظم ولایت در راه رسیدن به قله رفیع دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید نمودند.
 ‏
 ‏ ایشان در پایان سخنرانی خود مسئولین را به ساده زیستی و پرهیز از اشراف گری و حرکت در راستای عدالت اجتماعی به منظور همراهی با مردم شریف ایران اسلامی فرا خواند و اعلام نمود که یکی از آفت‌های اصلی نظام  که در داخل می‌تواند تمایل و گرایش مسئولین به اشرافی‌گری تجمل گرایی و دوری از زندگی عزتمند در کنار مردم می‌باشد.
 ‏ در پایان قطعنامه ۸ بندی مراسم قرائت و پرچم آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب به دستان مردم غیور شهرستان چابهار به آتش کشیده شد.

 

راهپیمایی 22 بهمن 8
راهپیمایی 22 بهمن 3
راهپیمایی 22 بهمن 1

راهپیمایی 22 بهمن 9
راهپیمایی 22 بهمن 7
راهپیمایی 22 بهمن 6
راهپیمایی 22 بهمن 4
راهپیمایی 22 بهمن 2

راهپیمایی 22 بهمن 13
راهپیمایی 22 بهمن 12

۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۱۲
روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید