اخبار

دانشگاه فرهنگیان چابهار با دارا شدن کد اعتبارات ویژه دریافت می کند

دانشگاه فرهنگیان چابهار با دارا شدن کد اعتبارات ویژه دریافت می کند
 
🔺 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار: جلسه هم اندیشی مسئولین شهرستان چابهار به منظور رفع مشکلات جهت استقرار دانشگاه فرهنگیان چابهار در روز سه شنبه مورخ ۱۵/۵/۹۸ به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه چابهار برگزار گردید.
 
🔹 در این جلسه که دکتر چناری مدیرکل مالی و بودجه دانشگاه فرهنگیان کشور،دکتر نیک پناه رئیس دانشگاه فرهنگیان استان و دکتر رخشانی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز حضور داشتند، محمدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه چابهار با بیان مشکلات موجود دانشگاه فرهنگیان خواستار تعریف کد مسقل برای این دانشگاه شده و خواستار حمایت تمامی دستگاههای مجموعه شهرستان گردید.
 
🔹 وی همچنین از دانشگاه فرهنگیان با توجه به نیاز مبرم شهرستان به معلمان بومی و تعداد بالای معلمان غیر بومی خواستار افزایش تعداد دانشجویان و جذب این دانشگاه شد.
🔹در ادامه این جلسه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش و رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان  در خصوص تامین فضای مورد نیاز آمادگی خود را اعلام نمودند.
 
🔺 از جمله مصوبات مهم این جلسه:
 مقرر گردید،مرکز آموزش عالی شهید حسینی طباطبایی زاهدان به چابهار انتقال یابد.
  ۲-مقرر گردید تا شهرداری چابهار در خصوص تامین زمین مورد نیاز با کاربری آموزشی عالی جهت احداث دانشگاه فرهنگیان اقدام لازم معمول دارد.
 
۳- تامین فضای آموزشی و خوابگاهی از سوی سازمان منطقه آزاد در محله های دانشگاهی علمی کاربردی و دانشگاه بین المللی منطقه آزاد، خوابگاه بهشت و امام علی(ع) 
 
 ۴-استخدام کادر اداری،علمی و خدماتی در محل شهرستان چابهار به جهت ماندگاری و خدمات رسانی بیشتر این افراد و تامین اعتبار در خصوص امکانات سرمایشی و گرمایشی و تغذیه دانشجویان در ایام هفته از سوی دانشگاه فرهنگیان استان و کشور بوده است.
 
 
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید