اخبار

☑بامــری "معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان چابهــار طی پیامی ماه محرم را تسلیت عرض نمود.

☑بامــری "معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان چابهــار طی پیامی ماه محرم را تسلیت عرض نمود.
 
✔به گزارش ستاد اطلاع رسانی و رسانه های همگانی فرمانداری ویژه ی چابهار،متن پیام رحمدل بامری بدین شرح میباشد؛
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
*اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ*
 
⚫ماه محرم زیباترین جلوه عشق و ایثار و دین محوری فرا می رسد و مسلمانان با چشمانی اشکبار در سوگ سرور و سالار شهیدان، بار دیگر درس صبر، تعهد و آزادگی را در مکتب انسان سازی عاشورا مرور می کنند.
 
⚫هرروز این ماه، فرصت بی نظیری برای تفکر در ماهیت قیامی است که بقای دین مبین اسلام را تضمین کرده وکامل ترین نمونه تقابل کفر و ایمان و مبارزه حق، علیه باطل است. بدون شک امروزه ایستادگی جمهوری اسلامی و تمام آزادی خواهان جهان برابر نظام سلطه و قدرت های استکباری تنها به مدد تاسی از فرهنگ عاشورایی قوت گرفته است .
 
⚫واقعه عاشورا یک رویداد ساده در بستر تاریخ نیست، بلکه برای تمام انسان های آزاده دانشگاهی است که ذلت‌ گریزی، ستم‌ ستیزی و حمایت از دین و پایبندی به آداب و اصول اخلاقی را در تاثیرگذار ترین شکل ممکن تدریس می کند. برای دشمنان دین نیز صحنه عبرتی است که آنان را به رهایی از اسارت و بندگی نفس فرا می خواند.
 
🖤اینک با قلبی مالامال از غم و اندوه، در سوگ سید و سالار شهیدان و  یاران با وفایش، *فرا رسیدن ماه محرم الحرام را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری و بر عاشقان ابا عبدالله الحسین(ع) خصوصاً مردم غیور و مرزدار استان سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار تسلیت و تعزیت عرض  می نمایم*، امید آنکه عشق به امام حسین (ع) و همدوشی در نماز جماعت ظهر عاشورا، جاذبه الفت دل‌ها باشد و شعور حسینی در تاروپود رخت سیاه عزای شهر تجلی داشته باشد و زمینه‌سازی عاشقانه‌ای برای ظهور امام زمان (ع) باشد%
 
                                                        *رحمدل بامری /معاون استانداروفرماندار ویژه ی شهرستان چابهار*
 
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۲
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید