اخبار

مصوبات سنداضطراری محرومیت زدایی از بلوچستان درشهرستان چابهار باجدیت و بشکل ویژه پیگیری میشود

مصوبات سنداضطراری محرومیت زدایی از بلوچستان درشهرستان چابهار باجدیت و بشکل ویژه پیگیری میشود
 
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار : بامری؛معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار در جلسه بررسی  مصوبات سند اضطراری محرومیت زدایی استان که در محل فرمانداری ویژه شهرستان چابهار با حضور علی اصغر افتاده مشاور استاندار و دبیرستاد پیگیری اسناد توسعه و محرومیت زدایی استان، عفتی معاون هماهنگی امور عمرانی ، میر معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری،بخشداران تابعه و اعضای شورای اداری برگزار گردید اظهار نمود: مصوبات سنداضطراری محرومیت زدایی از بلوچستان درشهرستان چابهار باجدیت و بشکل ویژه پیگیری میشود و هرگونه کوتاهی از سوی دستگاه های اجرایی قابل پذیرش و توجیه نیست
 
 
❇علی اصغر افتاده مشاور استاندار سیستان و بلوچستان و  دبیرستادپیگیری اسناد توسعه و محرومیت ردایی استان نیز گزارشی از عملکرد دستگاه های اجرایی اعلام و افزودند: میانگین عملکرد دستگاه های اجرایی در تحقق اهداف سند اضطراری محرومیت زدایی از منطقه بلوچستان به  ۳۵ درصد رسیده است.
 
🔷علی اصغر افتاده دبیر ستاد پیگیری مصوبات اسناد توسعه محرومیت زدایی از استان گفت : بر اساس اعلام گزارش دستگاه هایی اجرایی در سامانه فراشرق تاکنون ۳۰ مصوبه و تکلیف شده در این سند ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند .
 
🔷به گفته وی ۱۱۳ مصوبه و محور سند هم اینک تا از ۵۰؛تا ۹۹ درصد تحقق داشته اند و ۴۱ مصوبه بین ۳۰ تا ۴۹ درصد رشد داشته اند.
🔷علی اصغر افتاده همچنین تصریح کرد: ۲۱ مصوبه از سند بین ۲۰ تا ۳۰ درصد پیشرفت و رشد داشته اند.
 
🔷مشاور استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ۲۳۵ مصوبه ( مصوبه سند حاضر با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی) می باشند خاطرنشان کرد: از ۴۸۶ مصوبه سند اضطراری محرومیت زدایی از منطقه بلوچستان۵۹ مصوبه سفر هیات دولت با ۳۷ درصد پیشرفت فیزبکی و ۲ مصوبه سفر رهبری با ۴۵ و صفر  می باشند.
 
🔷افتاده با اشاره به راه اندازی سامانه فراشرق به عنوان سامانه مدیریت و کنترل پروژه مصوبات اسناد توسعه محرومیت زدایی از استان گفت : آنلاین و مستند بودن گزارش دستگاهها و امکان اشتراک گذاشتن گزارش ها برای مسوولان و ذینفعان و جلوگیری از اعمال سلیقه شخصی را از مهمترین اهداف راه اندازی این سامانه اعلام کرد.
 
➖ارتباط مستقیم با دستگاههای اجرایی بیش از ۵۰ دستگاه، تعریف ماموریت برای نمایندگان تام الاختیار و کارشناسان مرتبط ، ذخیره و دست یابی به سوابق مکاتبات و گزارش ها و امکان دریافت و تهیه گزارش های آنلاین بر اساس شاخص ها و برش های مختلف از جمله ۲۵ شاخص تعریف شده وامکان ارایه آنلاین گزارش های در جلسات کاری و حذف هزینه مادی و معنوی و صرفه جویی در زمان به عنوان ارزشمندترین عنصر حیاتی از جامه مزیت های این سامانه است.
 
➖با توجه به اهمیت سند برای مدیریت عالی استان و وزارت کشور ، در دسترس بودن مصوبات و گزارش ها برای مذاکره با مسوولان محلی و بویژه ملی برای جذب اعتبار و ... از کاربری ویژه این سند است.
 
 
➖مهمترین ویژگی در پیگیری اسناد محرومیت زدایی استان در دوره جدید حمایت از فرایند آنلاین و هوشمند و پروژه محور بر اساس روش های کنترل و مدیریت پروژه در پیگیری مصوبات و ایجاد شفافیت در فرایند اجرا و هزینه کرد اعتبارات و پیشرفت مصوبات با استفاده از میانگین مجموع نمرات ارزیابی دستگاه اجرایی ، سازمان برنامه و بودجه ، ستاد پیگیری ، فرمانداران و گروه مشاوران افتخاری همکار ستاد در شهرستان های محل اجرای پروژه ها می باشد.
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۲۲:۵۵
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید