اخبار

آئین تکریم و تجلیل از بازنشستگان شهرستان چابهار برگزار شد

آئین تکریم و تجلیل از بازنشستگان شهرستان چابهار برگزار شد
 
 
🔹آئین تکریم و تجلیل از بازنشستگان شهرستان چابهار با حضور رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، محمدی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، رئیس کانون بازنشستگی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و بازنشستگان شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
 
🔹در این جلسه فرماندار ویژه چابهار اظهار داشت : این عزیزان 30 سال از بهترین دوران زندگی خود را در سنگر خدمت به مردم و دستگاه اجرایی سپری کردند و در جهت تحقق اهداف سازمانی و خدمت به مردم شریف، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند.
 
 وی افزود: بازنشستگان افرادی هستند که پس از سالها تلاش و کوشش، با کوله باری از تجربه، تخصص و مهارت می توانند تجربیات و داشته های خود را به نسل های بعدی انتقال دهند و نقش موثری در تربیت نسل جدید و کمک به ارتقای کشور ایفا نمایند.
ایشان در ادامه با تاکید بر لزوم تکریم بازنشستگان افزود : افراد جامعه باید شیوه های حفظ ارزش و حرمت بازنشستگان را بیاموزند چون بازنشستگان برای تأمین نیازهای معنویشان  توقع زیادی ندارند بلکه حفظ حریم و حرمت و شخصیت آن ها کارساز است و نیاز آن ها داشتن هویت،امنیت و حرمت است.
رحمدل بامری تصریح کرد : بازنشستگان گنجینه های ارزشمند جامعه هستند و تلاش جهت بهبود وضعیت اقتصادی و روحی و جسمی بازنشستگان یکی از وظایف اصلی ماست .
 
🔹در ادامه جلسه رئیس بازنشستگان شهرستان چابهار نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص راهکارهای بهبود وضعیت بازنشستگان ارائه نمود و در پایان نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی از بازنشستگان تجلیل به عمل آمد.
 
۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۲۳:۴۷
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید