اخبار

جلسه برنامه ریزی برای حل مشکل سوخت در محل فرمانداری ویژه شهرستان چابهار برگزار شد

جلسه برنامه ریزی برای حل مشکل سوخت در محل فرمانداری ویژه شهرستان چابهار برگزار شد
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار، دیروز جلسه ای به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی با رئیس شرکت نفت ناحیه چابهار با محوریت حل مشکل سوخت برگزار شد.
 
کورش محمدی، با بیان اینکه مجموعه نظام مقدس جمهوری اسلامی به انحای مختلف درصدد رفاه حال شهروندان و کسی رضایت آنان است، وظیفه مسئولان شهری را نیز همراستا با برنامه های نظام دانست که باید به دنبال تأمین رفاه و آسایش مردم باشند. 
وی یکی از معضلات اساسی شهروندان و مسافرانی که از به شهر چابهار عزیمت میکنند و با آن رو به رو می شوند را تأمین سوخت مورد نیاز دانست و بر حل این مشکل تأکید داشت. 
معاون سیاسی و اجتماعی، با اشاره به موقعیت ویژه شهرستان در ورود گردشگر و توریسم به این شهرستان، سوخت خودروهای کدینگ شده مسافران را یکی از مشکلات آنها دانست و گفت: باید این موضوع به گونه ای مدیریت شود که خللی در جذب و ورود و خروج مسافران پیش نیاید چرا که توریسم و صنعت مرتبط با آن یکی از راه های جذب منابع درآمدی برای شهروندان است. 
وی با توجه به بازگشایی مدارس و شروع آغاز سال تحصیلی جدید، حل مشکل سوخت سرویس های مدارس را مهم ارزیابی کرد و  اظهار داشت: باید به گونه ای این موضوع را برطرف کرد که مشکلی برای تحصیل دانش آموزان به وجود نیاید و اداره آموزش و پروش در این امر اهتمام ویژه ای بورزد.
از دیگر موضوعاتی که محمدی در جلسه با سپهری رییس شرکت نفت بر آن تأکید کرد، مشکل سوخت روستاهای مرکزی بود که حل این مشکل می تواند به آنان کمک کند. 
سپهری رییس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه چابهار نیز ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری جلسه، عنوان کرد که کسب رضایت مردم وظیفه ما بوده و مسافران می توانند با مراجعه به پلیس + 10 و گرفتن تأییده از آن مشکل سوخت خود را حل نمایند و مجموعه شرکت نفت در هر زمانی آمادگی یاری رساندن به رفاه حال شهروندان را دارد.
۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۲
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید