اخبار

رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار با صدور پیامی راهیابی تیم فوتبال ساحلی چابهار به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور را تبریک گفت.

رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار با صدور پیامی راهیابی تیم فوتبال ساحلی چابهار به لیگ برتر فوتبال ساحلی  کشور را تبریک گفت.
❇رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار با صدور پیامی راهیابی تیم فوتبال ساحلی چابهار به لیگ برتر فوتبال ساحلی  کشور را تبریک گفت.
 
به گزارش ستاد اطلاع رسانی و رسانه های همگانی فرمانداری ویژه چابهار متن پیام ایشان بدین شرح است:
 
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
 
✍🏻بدینوسیله صعود تیم ریشه دار و اخلاق مدار فوتبال ساحلی چابهار به لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران را به مردم عزیز استان  و شهرستان  ، پیشکسوتان، کادر فنی و مدیریتی، بازیکنان عزیز، طرفداران و جامعه ورزش شهرستان چابهار  تبریک عرض می‌کنم.
 
درخشش تیم فوتبال ساحلی چابهار  و صعود مقتدرانه و غیرتمندانه به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور ، نوید بخش فرداهایی بهتر و روشن تر برای ورزش شهرستان است.
 
بی شک این توفیق بزرگ که در سایه همراهی ها و همدلی ها به دست آمده ،مسیر را برای توسعه بیش از پیش ورزش حرفه ای در شهرستان چابهار باز خواهد کرد و باید از این فرصت مغتنم به نیکی استفاده کرد.
 
به امید شادی روز افزون و پیروزی‌های غرورانگیز دیگر برای مردم شریف شهرستان چابهار و استان سرافراز سیستان و بلوچستان /-----
 
                       
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۲۲:۴۵
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید