اخبار

جلسه ای به منظور بررسی روند واردات و حمل کالاهای اساسی کشور از بندر چابهار به ریاست رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار

جلسه ای به منظور بررسی روند واردات و حمل کالاهای اساسی کشور از بندر چابهار به ریاست رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار

💢عصر روز یکشنبه جلسه ای به منظور بررسی روند واردات و حمل کالاهای اساسی کشور از بندر چابهار به ریاست رحمدل بامری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار، علیرضا میر معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، علی اکبر میرلوحی عضو هیأت مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور، حسن خمر سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام استان و سایر مدیران دستگاه های اجرایی مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید.

🔹در ابتدای این جلسه حسن خمر سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام استان گفت: اقدامات و همکاری صورت گرفته از سوی دستگاه های اجرایی استان و شهرستان چابهار قابل تقدیر است و به ادامه روند خوشبین هستیم.

وی با اشاره به کمبود ظرفیت انبار در شهرستان گفت: می توان با مدیریت و برنامه ریزی صحیح از ظرفیت بخش خصوصی برای سرمایه گذاری جهت ساخت انبار استفاده کرد.

  🔹عبدالله شیران زهی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری چابهار افزود: از زمانی که به ما دستور داده شد تا ناوگان شهرداری را پای کار آوریم، اقدامات لازم را بعمل آوردیم همچنان پیگیر هستیم تا بر تعداد ناوگان افزوده شود اما تنها مشکلی که داریم عدم شفافیت در نرخ گذاری است نیاز به بررسی دارد.

  🔹در ادامه علی اکبر میرلوحی عضو هیأت مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور به ایراد سخن پرداخت و گفت:از همراهی و همکاری تمامی مدیران محترم تشکر می کنیم اما نیاز است این همراهی همچنان ادامه داشته باشد تا شاهد ادامه روند واردات کالا که نتیجه آن رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال در منطقه است باشیم.

  

  ‏وی ادامه داد: جهت استفاده از ظرفیتهای بینظیر و خاص بندر چابهار، مدیران اجرایی باید نگاه خود را وسیع و با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند.

وی افزود: درصورت ایجاد زیرساخت های لازم، مدیریت و برنامه ریزی صحیح شرکت پشتیبانی امور دام کشور راغب خواهد شد تا کشتی های بیشتری را به سمت بندر چابهار سوق دهد.

🔹  در پایان رحمدل بامری با اشاره به مشکلات متعددی که شهرستان چابهار با آن ها درگیر است اعم از مشکلات بهداشتی، آموزشی، ورزشی، فرهنگی و ... اظهار داشت: با وجود همه مشکلات موجود معرفی چابهار و سواحل مکران توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با عنوان گنج پنهان نشان دهنده وجود ظرفیتهای بینظیر در این منطقه است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار افزود: با توجه به اهمیت موضوع پس از سالها انبارهای طریقالقدس را احیاء نمودیم تا از ظرفیت آن ها استفاده شود.

وی ضمن تشکر از زحمات همه مدیران مربوطه گفت: مشکلات بوجود آمده در زمینه واردات و حمل کالاهای اساسی هر روز در حال حل شدن است و به مرور زمان شرایط مساعدتر خواهد شد

ایشان خواستار استفاده از ناوگان حمل و نقل بومی شده و گفت : جهت تسهیل در این روند استفاده از ظرفیت های ناوگان حمل و نقل بومی ضروری است.

۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۲
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید