اخبار

✅به مناسبت هفته تربیت بدنی زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای صفرزهی در بخش مرکزی چابهار افتتاح گردید.

✅به مناسبت هفته تربیت بدنی زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای صفرزهی در بخش مرکزی چابهار افتتاح گردید.

 

 

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری صبح امروز زمین چمن مصنوعی روستای صفر زهی با حضور حضور پر شور نوجوانان و جوانان روستایی، "رحمدل بامری" معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار، "ایرانژاد" نماینده مردم چابهار و "یارمحمدی" نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، "شمسیه شیرخانزهی" بخشدار مرکزی چابهار، "ادهم کرد" مدیر کل ورزش و جوانان، "بلوچ" رئیس ورزش و جوانان چابهار، تنی چند از اعضای شورای اسلامی بخش و روستا افتتاح و به بهره برداری رسید.

🔹 این پروژه بصورت مشارکتی توسط دهیاری، شورای اسلامی و اداره کل ورزش و جوانان در فضای با زیربنای 1350 متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ بر 3750 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در سال 97 شروع شده که امروز در #پنجمین روز  هفته تربیت بدنی و ورزش افتتاح شد.

🔹با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر 800 نفر در قالب 150 خانوار از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.

✅ به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، علی الخصوص وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه و پیشرفته زیرساختهای ورزش استان سیستان و بلوچستان و افزایش سرانه فضای ورزشی در  این استان پهناور، رتبه نخست نصب چمن های مصنوعی مینی فوتبال در کشور متعلق به این خطه از ایران اسلامی است.

🔹 گفتنی است؛  15 طرح و پروژه مختلف حوزه ورزش و جوانان با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 700 میلیون تومان به مناسبت #هفته_تربیت_بدنی_و_ورزش در سراسر استان در حال افتتاح می‌باشد.

۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۴۴
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید